Denník N

Medik a herec Ibara: Večer si v MHD nepustím hudbu, necítim sa dobre ani v podnikoch

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Victor Ibara študuje v piatom ročníku na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Popri štúdiu účinkuje v seriáloch a od marca bude jedným z účastníkov šou Let’s Dance. Po skončení školy si chce otvoriť vlastnú ambulanciu, v nemocnici robiť nechce. „Je to niekedy až dehonestujúce,“ hovorí.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Otec Victora Ibaru pochádza z Konga, jeho mama je Slovenka. Pôvodne žili v Bratislave, v Podunajských Biskupiciach, ale nebolo to pre nich bezpečné, tak sa presťahovali do Senca.

Dnes už je podľa Ibaru Slovensko tolerantnejšie. „Príbehov je veľa, otec mi hovoril, ako išli po ulici a povedal mojej mame: Maja, ak sa niečo stane, hneď ma pusť a pôjdem na druhú stranu ulice. Ja už toto nepoznám. Nedeje sa, že by som priateľke povedal: Ak sa niečo stane a bude na mňa niekto kričať, nechám ťa tu a pôjdem na druhú stranu, aby dokopali len mňa a nie teba,“ vraví Victor Ibara.

Okrem štúdia medicíny dnes Victor Ibara hrá v televíznych seriáloch a od marca bude účastníkom šou Let’s Dance.

V rozhovore hovorí:

  • aké bolo vyrastať na Slovensku s inou farbou pleti;
  • prečo chce mať vlastnú všeobecnú ambulanciu;
  • ako vníma slovenské nemocnice;
  • aj to, že v šoubiznise zarobí viac ako v zdravotníctve.

Hrali ste v úspešnom seriáli TV Markíza Druhá šanca, teraz budete súčasťou šou Let’s Dance. Keď sa vás však niekto opýta, hovoríte, že chcete byť lekárom. Prečo?

Je to moja vášeň. Verím,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Platy

Rozhovory

V redakcii

  • Rozhovory o politických a spoločenských témach V redakcii vedú každý pracovný deň redaktori Denníka N Monika Tódová, Dušan Mikušovič, Veronika Folentová a ďalší
  • V sobotu vychádza špeciálne vydanie, kde udalosti týždňa s Monikou Tódovou preberajú vybraní členovia redakcie Denníka N
  • Nové vydania publikujeme každý deň okrem nedele ako 1) článok, ako 2) podcast na webe, v aplikácii Denník N a na najväčších podcastových platformách a 3) ako video na kanáli Denníka N na youtube.com
  • Ak chcete podporiť autorky a autorov relácie V redakcii Denníka N, objednajte si naše predplatné.

Zdravotníctvo

Kultúra, Slovensko

Teraz najčítanejšie