Denník N

Newsfilter: Na veľký návrat Mikuláša Dzurindu to nevyzerá

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Dobrá voľba a mizéria spájania. 2. Rázsochy 2023. 3. Čo nám ukazuje Biden.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Ford logo Štýlový Ford Kuga je pripravený vyraziť s vami kamkoľvek. Teraz s fantastickou zľavou až do 10 000 eur.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Dobrá voľba a mizéria spájania

Dobrá voľba, ešte strana Tomáša Druckera, ktorej budúcnosť sa v posledných týždňoch spájala s novým projektom Mikuláša Dzurindu, mení názor a je otvorená rozhovorom o predvolebnej spolupráci s Hlasom Petra Pellegriniho.

Dôvodom je, že rokovania s Modrou koalíciou sa nikam nepohli, veľa sa o spájaní rozpráva, výsledky nie sú žiadne a ešte sa do priestoru montujú ľudia z OĽaNO, čo je pre Dobrú voľbu neprijateľné.

Za normálnych okolností len bizarná otočka preferenčne bezvýznamnej politickej strany (hoci s peniazmi za výsledok volieb 2020 na účte), dnes ilustruje, v akom stave sa nachádza spájanie takzvaných stredopravých síl.

Sláva

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navýše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Vladimír Lengvarský

Zdravotníctvo

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie