Denník N

Týždňový newsfilter: Nehovorme o spájaní, Heger s novou stranou bude rád za päť percent

Eduard Heger. Foto - TASR
Eduard Heger. Foto – TASR

1. Ale dupeme. 2. Sústredený Fico. 3. Prezidentka pomaly stráca.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Ale dupeme

Novú stredopravú stranu, ktorá by vznikla spájaním menších strán a politikov, zvažuje 21 percent, teda 17 percent „skôr áno“ a 4 percentá „určite“. Dvadsaťdva percent z nich by za lídra tejto strany chcelo Eduarda Hegera. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre reláciu TV Markíza Na telo, ktorý tak uzemňuje nepochopiteľné očakávania vo všetkom, čoho sa téma spájania týka.

4 percentá.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Fico

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie