Denník N

Newsfilter: Ivan Korčok by vstupom do politiky mohol rozhádzať figúrky

Ivan Korčok. Foto N - Tomáš Benedikovič
Ivan Korčok. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Čo urobí Ivan Korčok. 2. Hluk pre nič za nič, voľby budú v septembri. 3. Smer je po víkende tam, kde patrí.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Čo urobí Ivan Korčok

Ivan Korčok v januári tohto roka vyhlásil, že sa nechystá do politiky, lebo človek do nej môže vstúpiť len vtedy, keď to má úplne vyjasnené, a nie na základe toho, že ho tam vidia ostatní.

Bývalý minister zahraničných vecí odišiel z vlády vlani na začiatku septembra spolu s SaS, keďže do volieb nekandidoval, nevrátil sa do parlamentu ako jeho kolegovia-ministri a z hlavného politického pódia sa až na minimum výstupov stiahol.

Napriek tomu jeho meno neprestáva rezonovať, objavuje sa pravidelne v prieskumoch dôveryhodnosti na popredných priečkach a v zákulisí sa špekuluje, či do politiky predsa len nevstúpi.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Igor Matovič

Ivan Korčok

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Richard Sulík

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie