Denník N

Newsfilter: Naď s Káčerom sa v Michalovciach zrazili s ruským svetom. Obstáli dobre (+ video)

1. Antisystém je motivovaný, sebavedomý a nabudený. Dá sa zvládnuť. 2. U Žilinku si covidové výročie pripomenuli trestným stíhaním. 3. Dzurinda predsa len ide do volieb.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Antisystém je motivovaný, sebavedomý a nabudený. Dá sa zvládnuť

Ministri zahraničných vecí Rastislav Káčer a obrany Jaroslav Naď diskutovali v Michalovciach. Moderátorkou bola Gabriela Kajtárová z televízie Markíza. Témou bola vojna na Ukrajine. Až na zopár prehnane emotívnych výstupov ministra Káčera a opäť aj strašenie maďarskou iredentou podali všetci traja obdivuhodný výkon.

Ministerstvo zahraničných vecí dlhodobo organizuje sériu diskusií #HlbokáOnline. V utorok v Michalovciach bola na programe 23. časť. Už v priebehu dňa sa však v proruských skupinách organizovali ľudia, ktorí netajili, že sa diskusiu pokúsia ovládnuť.

Odísť alebo bojovať. Snažili sa o to veľmi intenzívne a počas celého jej trvania aj veľmi hlučne. Naď, Káčer aj Kajtárová sa ocitli vo veľmi nepriateľskom prostredí, keď si viackrát navzájom pre veľký hluk nerozumeli. Mali na výber dve možnosti. Buď sa mohli

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Maroš Žilinka

Mikuláš Dzurinda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie