Denník N

Newsfilter: Matovič ukázal, ako pôjde po Hegerovi

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Čo je za a čo proti Hegerovej novej strane. 2. Štyri správy o stave slovenského zdravotníctva. 3. Škola sa ospravedlnila za obťažovanie zo strany pedagóga.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Čo je za a čo proti Hegerovej novej strane

Eduard Heger v utorok predstavil svoju novú stranu Demokrati.

Igor Matovič najprv spolu s kolegami natočil sarkastické video, v ktorom „milému Edovi“ zablahoželal k zvoleniu za predsedu novej strany a potom sa posadil do štúdia TA3, v ktorom ukázal, že reči o priateľskom odchode sú jedna vec, politická realita druhá.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Vladimír Lengvarský

Komentáre

Teraz najčítanejšie