Denník N

Newsfilter: Integrácia strán si zaslúži podporu, dokiaľ iné neprivedie ku krachu

Premiér Eduard Heger. Foto N - Tomáš Benedikovič
Premiér Eduard Heger. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Zvonku je to ako SDKÚ, zvnútra ako OĽaNO. 2. U Žilinku chyby nerobia. 3. RF zas oslavuje MDŽ. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Zvonku SDKÚ, zvnútra OĽaNO

Po troch dňoch, keď Mikuláš Dzurinda, Eduard Heger a Lucia Ďuriš Nicholsonová predstavili svoje strany, sme si vo štvrtok mohli od svojrázneho spájania pravice trochu oddýchnuť. Lenže práve táto svojskosť stojí za pozornosť. Minimálne preto, že je tu riziko, že na ňu budeme prvého októbra ráno len bezradne nadávať.

Hlavne to zlepme.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Demokrati

Maroš Žilinka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie