Denník N

Newsfilter: V prípade vraždy Tupého nastal posun, no nie prekvapenie

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Hamran asi nepreháňal, no koncovka vyšetrenia Tupého vraždy je ešte ďaleko. 2. V Bratislave mlátili ľudí, v televízii ukazovali Angeliku a v novinách uhorky. 3. Spanilá jazda slovenského konzervativizmu smeruje do obchodov. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh 

1. Hamran asi nepreháňal, no koncovka vyšetrenia Tupého vraždy je ešte ďaleko

Keď sa objavovali pochybnosti až výsmešky, pobúrenie krajskej prokuratúry a Denisa Saková (Hlas) prezidentovi Policajného zboru odkazovala, že prepustenie ôsmich zadržaných v prípade vraždy študenta Daniela Tupého je na uterák, Štefan Hamran naznačoval, že všetko ide podľa plánu a vyšetrovateľ má svoju taktiku.

Dnes podvečer dozorová krajská prokurátorka vyhovela žiadosti vyšetrovateľa NAKA a podala na súd návrh na väzobné stíhanie advokáta Adama Puškára obvineného z vraždy Daniela Tupého.

Puškárov obhajca Michal Ellinger tvrdí

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Vražda Daniela Tupého

Komentáre

Teraz najčítanejšie