Denník N

Kandidátna listina Strany zelených Slovenska pre parlamentné voľby 2016

Kandidátka Strany zelených Slovenska (SZS) do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1 Natália Hanulíková Mgr. 26 psychologička Bratislava – Karlova Ves
2 Martin Čulen MUDr. 65 lekár Senica
3 Dana Kobidová MUDr. 33 lekárka Zvolen
4 Rastislav Velček JUDr. 37 právnik Bratislava – Karlova Ves
5 Nora Pániková 41 ochranárka Bratislava – Dúbravka
6 Milan Kováčik JUDr. 60 odborný radca Trenčín
7 Oľga Hrušková 54 robotníčka Tvrdošín
8 Roman Kollár BBA. 25 ochranár Bratislava – Rusovce
9 Darina Križáková Bc. 23 študentka Čachtice
10 Juraj Kukučka Ing. 69 technik Zvolen
11 Erika Malatincová 43 zdravotná asistentka Zvolenská Slatina
12 Martin Valent Mgr. 57 režisér Bratislava – Staré Mesto
13 Mária Štekláčová Mgr. 59 stredoškolská učiteľka Čachtice
14 Ľuboš Michalík PaedDr. 57 učiteľ Zlaté Moravce
15 Darina Ninisová 48 starostka obce Ovčiarsko
16 Michal Vavro Mgr. 44 športový tréner Bratislava – Dúbravka
17 Marta Gašparovičová 58 ekonómka Ružomberok
18 Milan Branický RNDr., CSc. 75 vysokoškolský pedagóg Žilina
19 Jarmila Petrovičová Ing. 41 odborná radkyňa Dubnica nad Váhom
20 Gabriel Gajdoš Ing. 53 stavebný inžinier Košice – Sever
21 Silvia Mackovičová Ing. 49 pamiatkárka Bratislava – Nové Mesto
22 Anton Juriš Ing. 74 enviromentalista Piešťany
23 Mária Tomanová 46 asistentka starostu Chorvátsky Grob
24 Miroslav Kollár 51 podnikateľ Košice – Kavečany
25 Sára Hanulíková BBA. 24 študentka Bratislava – Karlova Ves
26 Tomáš Figa Mgr. 33 mediálny konzultant Zvolen
27 Andrea Benková 41 zdravotná sestra Zohor
28 Kristián Hoffmann Mgr. 38 prírodovedec, geograf Žilina
29 Janka Ritomská MUDr. 46 posudková lekárka Bratislava – Karlova Ves
30 Ioan Brencus 49 pracovník Slovenskej plavby Bratislava – Devínska Nová Ves
31 Katarína Gašparíková 38 flóristka Trenčín
32 Milan Antalík Ing. 56 projektant Bratislava – Vrakuňa
33 Viera Sebinová Bc. 31 učiteľka Zvolen
34 Jozef Grondžák 51 návrhár Bratislava – Karlova Ves
35 Veronika Vágnerová Mgr. 29 učiteľka Zvolen
36 Lukáš Majer 30 zvukár Bratislava – Karlova Ves
37 Zdenka Sluková 45 diplomovaná fyzioterapeutka Zvolen
38 Milan Proksa 63 chovateľ, ochranár Nitra
39 Mária Bednárová PaedDr. 56 pedagogička Častkovce
40 Michal Poruban 29 technik Trenčín
41 Beata Bakajszová Ing. 28 manažérka Košice – Západ
42 Anton Kráľovič Bc. 26 programátor Svätý Anton

Voľby 2016

Teraz najčítanejšie