Denník N

Newsfilter: Pravica sa ďalej spája – už aj na mikroúrovni

Planktón. Foto - Wiki/CC
Planktón. Foto – Wiki/CC

1. ODS a Maďarské fórum do toho idú v tandeme. 2. Trnku zase dobieha Kočner, tentoraz aj s Majským. 3. Máme tu ďalšiu právnickú prestrelku. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. „V lese, jó, v lese na jehličí koná se svatba trpasličí“

Lídri ODS a Maďarského fóra Pavol Macko a Zsolt Simon si na svoju tlačovku o spoločnom postupe do volieb nemohli zvoliť lepší deň. Na Zelený štvrtok, keď už väčšina ich kolegov z iných strán sviatkuje, sa totiž politickou správou dňa môže stať aj spájanie trpasličích subjektov.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dobroslav Trnka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Kaliňák

Komentáre

Teraz najčítanejšie