Denník N

Týždňový newsfilter: Po pokojnom týždni sa začne polročná kampaň

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Sulík sa uvoľnil, Pellegrini prebudil a Šimečka je všade. 2. Štatistická chyba plus štatistická chyba rovná sa ďalšia štatistická chyba. 3. Máme resty v spravodlivosti, vo vnútornej i vonkajšej bezpečnosti.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Uvoľnený Sulík, prebúdzajúci sa Pellegrini, všadeprítomný Šimečka

Podobne pokojný týždeň ako ten uplynulý zrejme zažijeme až na Vianoce. Dá sa totiž predpokladať, že po krátkom oddychu sa politici v najbližších dňoch pustia do ďalšej fázy kampane, ktorá bez letnej prestávky potrvá až do konca septembra.

Napokon, niekoľko ukážok sme videli už v predchádzajúcich dňoch.

Zmena hry.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Progresívne Slovensko

SaS

Komentáre

Teraz najčítanejšie