Denník N

Newsfilter: Hlas kopíruje Smer, otázka je, kto z nich bude pôsobiť autentickejšie

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Hlas zúfalo hľadá témy. 2. SNS zvyšuje svoje šance na vstup do parlamentu. 3. Advokát Puškár zostáva vo väzbe, ale v miernejšej.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Hlas zúfalo hľadá témy

Petícia, strategické podniky, zastavenie zdražovania – tieto slová síce zaznievali na tlačovke Hlasu, ale kdesi za Petrom Pellegrinim bolo počuť aj Igora Matoviča či Roberta Fica. Zdá sa, že Hlas zúfalo hľadá témy, ale nenachádza nič nové, len veci, s ktorými už dávno prišiel niekto iný.

Jasný víťaz. Tri roky sa Peter Pellegrini vyhrieval na čele výskumov preferencií. Nenáročné publikum nepotrebovalo veľa

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

SNS

Vražda Daniela Tupého

Komentáre

Teraz najčítanejšie