Denník N

Prvovoliči dostanú prístup na Denník N zdarma

Denník N poskytne zadarmo prístup na svoj web aj do predplatiteľskej aplikácie zadarmo všetkým prvovoličom v týchto parlamentných voľbách.

Kompletný prístup na web a podcasty Denníka N môže získať každý mladý človek, ktorý bude mať v septembrových predčasných voľbách prvý raz možnosť voliť poslancov národnej rady.

Cieľ je zrejmý – chceme zjednodušiť prístup k informáciám všetkým mladým ľuďom, ktorí ešte nemajú skúsenosti s voľbami a väčšinou nemajú dostatok informácií pre takéto rozhodovanie.

Prístup na Denník N zadarmo získajú prvovoliči okamžite po zaregistrovaní sa na stránke prvevolby.sk a ich prístup bude trvať od momentu registrácie do samotných volieb.

Nie je v tom žiaden háčik, nežiadame číslo karty ani symbolickú sumu, len email a akékoľvek potvrdenie o veku.

Celá registrácia by nemala trvať viac ako tri minúty.

Prvovoliči získajú do volieb prístup rovnaký, aký majú čitatelia s predplatným Štandard – teda prístup na celý web vrátane ekonomického Denníka E a do predplatiteľskej aplikácie Denníka N.

Na webe a v aplikácii budú mať bez obmedzení k dispozícii všetky naše podcasty, aj tie, ktoré môžu počúvať len naši predplatitelia (napríklad Vývoj bojov, Ekonomika podcast či Zelený newsfilter).

Ak ste prvovolič, môžete sa okamžite registrovať.

Ak poznáte prvovoliča, prosíme, odporúčajte mu stránku prvevolby.sk.

Akcia prístup pre prvoličov je určená len pre nových používateľov. Ak medzi nich nepatríte a nemáte ešte naše predplatné, môžete si vybrať napríklad z našej ponuky pre študentov, učiteľov, dôchodcov či štartovacieho predplatného so zľavou 50 %:

Ak má pre vás práca našich novinárov pred prezidentskými voľbami väčšiu hodnotu, ako je cena predplatného, môžete ich podporiť aj darom. Vopred ďakujeme 🫶

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hospodárenie Denníka N

Nové na eNku

Slovensko

Teraz najčítanejšie