Denník N

Newsfilter: Matovič sa otriasol a Heger zisťuje, že o neho nie je záujem

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Vystrašený Pellegrini zatiaľ odoláva. 2. Prečo Gyimesi odchádza od Matoviča. 3. Predstavte si na mieste Hegera Fica.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Vystrašený Pellegrini zatiaľ odoláva

Hlas Petra Pellegriniho zatiaľ udržuje pozície a drží sa tesne pri Smere, Progresívne Slovensko ide hore a Igor Matovič ustál odchod Eduarda Hegera, ktorého Demokrati majú vážny problém obhájiť svoju existenciu. Vyplýva to z najnovšieho prieskumu agentúry Ipsos pre Denník N z polovice apríla.

Do volieb 30. septembra zostáva 5 mesiacov a 11 dní, na závery o tom, do akého rána sa zobudíme v prvú októbrovú nedeľu, je priskoro. Meranie Ipsosu však ukazuje trendy nálad spoločnosti, ktoré môžu ovplyvniť rozhodnutia politických strán v najbližších týždňoch.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Prieskumy preferencií

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie