Denník N

Newsfilter: Vo voľbách pôjde o to, či ľudia ako Trnka skončia pred súdom alebo sa vrátia do funkcií

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Opäť sa ukázalo, čo za ľudia tu mali presadzovať právo. 2. Korupcia neprišla s eurofondmi, je to najmä naša obyčaj. 3. Čaputová by to zvalcovala, bez nej by mal šancu aj Fico.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Tri príbehy, tri varovania

Nie sú to žiadne prekvapivé novinky, ale zhodou okolností sa v priebehu jedného dňa objavili tri správy, ktoré ilustrujú, o čo všetko ide pri zápase o spravodlivosť, kto všetko sa jej spreneveril a čo by sa mohlo stať, ak by septembrové voľby dopadli v prospech ľudí, ktorí nám mafianizáciu štátu už raz predviedli.

Po Majskom bytovka.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dobroslav Trnka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Tibor Gašpar

Vojna v polícii

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie