Denník N

V husacej koži 

Foto - TASR
Foto – TASR

Vždy ma prekvapí, ako skvele vedia ľudia v službách argumentovať v neprospech zákazníka.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

V jeden z posledných marcových dní, keď fúkal ľadový vietor a snežilo, vybrala som sa na plaváreň. Tam sa človek schová pred nečasom, ponorí pod vodu. Na Pasienky chodím štyridsať rokov. A tak už viem, kde mi tam bude zima a kde teplo. Viem, že na toaletách je to lekcia otužovania, ale pod sprchou sa zohrejem. Púšťam ju a čakám, tečie „letná“ voda, nie ľadová, ale studená. A časom sa to nemení. Osprchujem si teda nohy a po chvíli vojdem pod sprchu a rýchlo vybehnem. Vravím si, či nie som precitlivená, a pýtam sa slečny vedľa, či sa jej tiež zdá studená. „Je mi strašná zima,“ odpovedá.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dnes píše

Texty múdrych ľudí, ktorých redakcia poprosila, aby pravidelne písali o tom, čo práve teraz považujú za dôležité, spôsobom, ktorý sa im zdá práve teraz najvhodnejší.

Komentáre

Teraz najčítanejšie