Denník N

Newsfilter: Nedajme sa oklamať, Matovič je v škodlivosti porovnateľný len s Ficom

Kampaň OĽaNO pred voľbami 2020. Foto N - Tomáš Benedikovič
Kampaň OĽaNO pred voľbami 2020. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Matovič nás znova presviedča, že patrí na okraj. 2. Prípad Mlyna Kolárovo, štúdia o stave spoločnosti. 3. SaS akvizíciou Szalaya získala tému a bude mať čo vysvetľovať.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Matovič nás znova presviedča, že patrí na okraj

Igor Matovič v pondelok zorganizoval tlačovú konferenciu a už z jej názvu – Výzva pani prezidentke – bolo zrejmé, že pôjde o klasickú ukážku jeho podvratnej činnosti. A tak aj bolo.

Líder OĽaNO nám oznámil, že chce predložiť do parlamentu návrh na zmrazenie platov poslancov a prezidentky Zuzany Čaputovej, ktoré sa majú, paradoxne, vďaka nižšiemu deficitu zvýšiť.

A vyzval prezidentku, aby verejne podporila jeho iniciatívu, hoci za znenie zákona, ktorý upravuje výšku platov, sám v roku 2011 hlasoval.

Dalo by sa povedať, že takto vyzerá skutočná transparentnosť. Matovič nám takmer denne pripomína, prečo si namiesto moci v rukách zaslúži pastelky a je už len na nás voličoch, či tomu porozumieme.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Kvalita potravín

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Richard Sulík

SaS

Komentáre

Teraz najčítanejšie