Denník N

Newsfilter: Sulík v debate so Šimečkom ukázal, ako sa chce vrátiť do hry

Michal Šimečka a Richard Sulík. Foto N - Miro Kern
Michal Šimečka a Richard Sulík. Foto N – Miro Kern

1. Čo nám v prvej spoločnej diskusii o sebe povedali Šimečka so Sulíkom. 2. Česko je mentálne na Západe, my sme uviazli kdesi v strede. 3. Plán obnovy sa mení.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Čo nám v prvej spoločnej diskusii o sebe povedali Šimečka so Sulíkom

Denník N zorganizoval politickú debatu medzi predsedom SaS Richardom Sulíkom a predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Šimečkom.

V pozícii lídrov dvoch liberálnych strán, ktoré sú prirodzenými spojencami a zároveň súpermi, sa stretli proti sebe po prvýkrát. A treba povedať, že sa bolo na čo pozerať.

Konečne normálna debata. Aj divák, ktorý si nevyberá medzi Borisom Kollárom a Petrom Pellegrinim

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Michal Šimečka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Plán obnovy EÚ

Progresívne Slovensko

Richard Sulík

SaS

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie