Denník N

Voľby 2023

Smer
22,94 %
PS
17,96 %
Hlas
14,70 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
8,89 %
KDH
6,82 %
SaS
6,32 %
SNS
5,62 %
Republika
4,75 %
Aliancia
4,38 %
Demokrati
2,93 %
Sme rodina
2,21 %
ĽSNS
0,84 %
KSS
0,33 %
Piráti
0,31 %
Modrí
0,26 %
Maďarské fórum
0,11 %
My Slovensko
0,09 %
SOS
0,08 %
Karma
0,08 %
Srdce
0,07 %
Princíp
0,06 %
Vlastenecký blok
0,04 %
Spravodlivosť
0,04 %
SHO
0,04 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 8:50
99,98 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Newsfilter: Zatiaľ tu zmysluplne integrujú najmä Andrej Danko a Igor Matovič

Príprava na Dankov stožiar. Foto N - Tomáš Benedikovič
Príprava na Dankov stožiar. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Je hrôza pomyslieť na to, že uspeje SNS, ale KDH a Demokrati nie. 2. Macejková v Jankovskej prípade korunovala svoju povesť. 3. NKÚ sa postavil za ÚHP.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

 Neodkladajte svoje sny, vaše raz je teraz. Začnite podnikať s Tatra bankou.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Keď uspeje SNS a KDH nie

„Nepochybujem, že Slovenská národná strana, postavená na myšlienke takejto integrácie, má šancu prekročiť päťpercentnú hranicu,“ povedal v stredu po stretnutí s Andrejom Dankom Robert Fico. Na prvé počutie sa nám táto veta môže javiť ako sebavedomý víkendový výrok Richarda Sulíka, že SaS ide vyhrať voľby, či utorkové slová Juraja Šeligu o spájaní Demokratov a KDH, teda len ako zbožné želanie. Lenže čo ak to tak naozaj bude?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

KDH

Monika Jankovská

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

SNS

Komentáre

Teraz najčítanejšie