Denník N

Newsfilter: Zatiaľ tu zmysluplne integrujú najmä Andrej Danko a Igor Matovič

Príprava na Dankov stožiar. Foto N - Tomáš Benedikovič
Príprava na Dankov stožiar. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Je hrôza pomyslieť na to, že uspeje SNS, ale KDH a Demokrati nie. 2. Macejková v Jankovskej prípade korunovala svoju povesť. 3. NKÚ sa postavil za ÚHP.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Keď uspeje SNS a KDH nie

„Nepochybujem, že Slovenská národná strana, postavená na myšlienke takejto integrácie, má šancu prekročiť päťpercentnú hranicu,“ povedal v stredu po stretnutí s Andrejom Dankom Robert Fico. Na prvé počutie sa nám táto veta môže javiť ako sebavedomý víkendový výrok Richarda Sulíka, že SaS ide vyhrať voľby, či utorkové slová Juraja Šeligu o spájaní Demokratov a KDH, teda len ako zbožné želanie. Lenže čo ak to tak naozaj bude?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

KDH

Monika Jankovská

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

SNS

Komentáre

Teraz najčítanejšie