Denník N

Zlatokopka chcela okradnúť slávneho futbalistu, ale našťastie sa ubránil

Achraf Hakimi - jedna z nových posíl PSG. Foto - TASR/AP
Achraf Hakimi – jedna z nových posíl PSG. Foto – TASR/AP

Neverný muž nie je hrdina a žena nie je zlatokopka len preto, že nejako vyzerá.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Achraf Hakimi je marocký futbalista. Dosť dobrý futbalista: hrá za Paris Saint-Germain. To znamená, že je to aj dosť bohatý futbalista. Mesačne zarába okolo milión libier, a to len priamo z futbalu. Má dvadsaťštyri rokov, takže celú kariéru má ešte stále pred sebou. A ak všetko pôjde, ako má, bude to naozaj dobrá kariéra.

 Achraf Hakimi má navyše aj manželku, tá sa s ním teraz rozvádza; stávkovú kanceláriu Fortuna to pobavilo: keď totiž podala žiadosť o rozvod, zistila, že Hakimi skoro nič nevlastní, lebo celý majetok prepísal na mamu a tá dostáva aj jeho výplatu.

Podľa stávkovej kancelárie Fortuna šach-mat. Prečo šach-mat?

No lebo ak sa pozriete na citlivo zvolené fotografie, je to jasné: slávny futbalista a jeho manželka. Jeho úlohou je byť slávnym futbalistom, jej úlohou je pôsobiť dojmom a mať sa dobre. Za jeho peniaze.

On je slávny futbalista, ona je pekná. On je slávny futbalista, ona má veľké prsia. Nemá ani meno; netreba. Zlatokopka. No a teraz tú svoju úlohu dobre udržiavanej zlatokopky odmietla hrať. Málo jej bolo! Rozvádza sa a chce polovicu jeho majetku, lenže narazila: prefíkaný Achraf napísal všetko na mamu. A dobre jej tak! Si myslela! (Mimochodom, ešte je od neho aj o dvanásť rokov staršia.)

Je to jasný a poučný príbeh a prevažne mužské publikum Fortuny

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Komentáre, Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie