Denník N

Týždňový newsfilter: Nástup Ódora je len výsledkom zlyhania prodemokratických politikov

1. Antificovská politická generácia zlyhala. 2. Prezidentkina vláda. 3. Ódorovi môžeme už teraz ďakovať

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

 Neodkladajte svoje sny, vaše raz je teraz. Začnite podnikať s Tatra bankou.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Antificovská politická generácia zlyhala

O Eduardovi Hegerovi a jeho historickej úlohe bolo napísané za posledné dni veľa a nedá sa to obísť ani na tomto mieste.

Ale budeme spravodliví, pretože hoci on nesie najväčšiu zodpovednosť za to, kam sme sa dostali, nie je v tom sám a je dôležité nezabudnúť, kto všetko zlyhal a prečo má Robert Fico dnes opäť šancu vyhrať voľby a vládnuť.

Vláda odborníkov je len záver série zlyhaní prodemokratických politikov. Ľudovít Ódor môže byť aj tou najlepšou voľbou, ale voliči majú za sebou viac ako tri roky hádok, amaterizmu a sebeckosti, ktoré sa nekončia.

Poďme postupne.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Kiska

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Ľudovít Ódor / úradnícka vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Richard Sulík

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie