Denník N

Newsfilter: Prezidentka vyzvala Fica na súboj

Foto N - Tomáš Hrivňák
Foto N – Tomáš Hrivňák

1. Čaputová proti Ficovi. 2. V paláci sa pri skladaní vlády zľakli Sme rodina a OĽaNO. 3. Boris Kollár nás pripravuje na budúcnosť.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Čaputová proti Ficovi

Prezidentka Zuzana Čaputová v utorok večer oznámila, že podnikne právne kroky voči Robertovi Ficovi pre jeho opakované hrubé klamstvá – napríklad, že je americká agentka, koná na pokyny americkej ambasády a najnovšie skladá Sorosovu vládu.

Predseda Smeru cielene a systematicky vypúšťa bludy namierené proti nej, ktorých jediným cieľom je nielenže ju politicky oslabiť, ale podnietiť voči jej osobe odpor až nenávisť.

A treba povedať, že v tejto chorej dobe sa mu darí. Prezidentka čelí útokom dlhodobo, v utorok bola opäť na policajnom výsluchu pre vyhrážky zabitím voči jej osobe i jej blízkym.

Toto nie je niečo, na čo si má vrcholová politička či politik zvykať. Jej rozhodnutie je pochopiteľné, pretože aj podliakom v politike i mimo nej treba pripomínať, že stále existujú hranice, ktoré sa v civilizovanej spoločnosti neprekračujú.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Ľudovít Ódor / úradnícka vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie