Denník N

Chaos v parlamente nezastaví ani úradnícka vláda. OĽaNO hovorí, že Kollár s Ficom robia „totálnu divočinu“

Predseda parlamentu a šéf Sme rodina Boris Kollár. Foto - TASR
Predseda parlamentu a šéf Sme rodina Boris Kollár. Foto – TASR

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Ani úradníckej vláde sa nepodarí v parlamente zastaviť chaos, očakávajú poslanci. V utorok ich čaká ďalší hlasovací maratón, keďže vo štvrtok a v piatok zrušili hlasovania a začali rýchlejším tempom prerokovávať predložené návrhy.

Podpredseda parlamentu Peter Pčolinský zo Sme rodina odhaduje, že v utorok budú rozhodovať poslanci o zhruba päťdesiatke návrhov. Takýto maratón prvýkrát zažili poslanci na jeseň, keď sa im nakopilo rozhodovanie o vyše 70 novelách. V neprehľadnej situácii vtedy Sme rodina na poslednú chvíľu navrhla dočasnú daňovú úľavu pre športové zariadenia vrátane lyžiarskych stredísk. Predsedu Sme rodina aj Národnej rady a majiteľa známeho strediska na Donovaloch Borisa Kollára kritizovali, že pomáha vlastnému biznisu, čo on popieral.

V súvislosti s aktuálnym dianím v parlamente sa opäť najviac hovorí

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

OĽaNO

Robert Fico

Sme rodina

Smer

Tomáš Taraba

Slovensko

Teraz najčítanejšie