Denník N

Ódor hovorí, že začínajú ako štvrtý útok, Heger mu dal magnézium

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Slovami, že politiku nikdy nevnímal ako svoju prioritu, prevzal Ľudovít Ódor ako predseda vlády moc na Slovensku. S dosluhujúcim premiérom Eduardom Hegerom sa rozlúčil zmierlivo a pokojne a prebral od neho balenie magnézia so slovami, že toto má na pevné nervy.

„Nevidím svet čierno-bielymi okuliarmi, viem oceniť, čo predchádzajúca vláda spravila pre Slovensko,“ povedal Ódor na úrade vlády krátko po tom, ako si v spoločnosti Hegera prvýkrát vyskúšal premiérsku stoličku. Povedie prvú úradnícku vládu, ktorú Slovensko má po roku 1989, a tretiu od parlamentných volieb vo februári 2020.

Nechcú sa hádať

„Našou veľkou devízou môže byť, že sa nemusíme hádať v priamom prenose, nemusíme sa vybíjať v politických súbojoch, ale môžeme sa plne sústrediť na to, čo Slovensko potrebuje,“ hovoril Ódor. Len pár desiatok minút predtým

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ľudovít Ódor / úradnícka vláda

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie