Denník N

Newsfilter: Demokracia nestojí na Hegerovi a percentných stranách

Premiér Eduard Heger. Foto N - Tomáš Benedikovič
Premiér Eduard Heger. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. So spájaním by už aj stačilo. 2. SaS si verí, odhaľuje kandidátku. 3. Medusa proti štátnej chobotnici.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. So spájaním by už aj stačilo

Eduard Heger nás pred pár týždňami presviedčal, že nemocnicu na bratislavských Rázsochách z plánu obnovy postavíme, hoci takmer všetci, čo k tomu mali čo povedať, to považovali za nemožné.

Dnes reálne hrozí, že spolu s  Rázsochami nebude ani nová nemocnica v Martine, a teda z dvoch nemocníc nebude nakoniec žiadna.

Bývalý premiér namiesto vysvetľovania, ako je to možné, keď výstavbu oboch nemocníc mal aj v programovom vyhlásení vlády, zvoláva tlačovky, kde jeho Demokrati vyplakávajú, ako sú všetci, čo sa s nimi nechcú spojiť, sebeckí egoisti, zatiaľ čo oni povýšili spoločné dobro nad osobné ambície.

Hegerovi Demokrati zjavne odmietajú prijať realitu, prečo o bývalého premiéra nie je záujem, a zasekli sa medzi fázami popierania, viny, hnevu a vyjednávania.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Demokrati

Eduard Heger

Mikuláš Dzurinda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Prieskumy preferencií

SaS

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie