Denník N

Newsfilter: Najprv Kočner za Fica a teraz už aj Fico za Kočnera

1. Heger spája, varuje, úkoluje. 2. Kočner pomáhal Ficovi, dnes Fico pomáha Kočnerovi. 3. Komunisti sú za Tarabovou čiarou.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Heger spája, varuje, úkoluje

Napriek tomu, že mu v poslednom čase v súvislosti s koncom poverenia viesť vládu a dva rezorty výrazne ubudlo povinností, expremiér a predseda Demokratov Eduard Heger zjavne nehodlá zvoľniť ani na chvíľu. Naopak, v poslednom čase je na roztrhanie. Nielenže musí spájať, ale aj zachraňuje demokraciu a popritom si ešte musí nájsť čas, aby inštruoval svojho nástupcu, čo má robiť. Až sa do hlavy vkráda kacírska otázka: čo by sme si bez neho počali?

Ešte možno neskončil. Heger je nepochybne šampión v spájaní.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Demokrati

Eduard Heger

Marian Kočner

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Fico

SNS

Tomáš Taraba

Komentáre

Teraz najčítanejšie