Denník N

Newsfilter: Najprv Kočner za Fica a teraz už aj Fico za Kočnera

1. Heger spája, varuje, úkoluje. 2. Kočner pomáhal Ficovi, dnes Fico pomáha Kočnerovi. 3. Komunisti sú za Tarabovou čiarou.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Heger spája, varuje, úkoluje

Napriek tomu, že mu v poslednom čase v súvislosti s koncom poverenia viesť vládu a dva rezorty výrazne ubudlo povinností, expremiér a predseda Demokratov Eduard Heger zjavne nehodlá zvoľniť ani na chvíľu. Naopak, v poslednom čase je na roztrhanie. Nielenže musí spájať, ale aj zachraňuje demokraciu a popri tom si ešte musí nájsť čas, aby inštruoval svojho nástupcu, čo má robiť. Až sa do hlavy vkráda kacírska otázka, čo by sme si bez neho počali?

Ešte možno neskončil. Heger je nepochybne šampión v spájaní.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Demokrati

Eduard Heger

Marian Kočner

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

SNS

Tomáš Taraba

Komentáre

Teraz najčítanejšie