Denník N

Rusi chcú ovplyvniť voľby v prospech Smeru, ústavní činitelia o tom dostali správu, vyhlásil Naď

Jaroslav Naď. Foto N - Tomáš Benedikovič
Jaroslav Naď. Foto N – Tomáš Benedikovič

Aktualizované 17.25 o reakciu ústavných činiteľov – slovenské spravodajské služby získali informáciu od zahraničných kolegov.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Už len do konca týždňa môžete podporiť  kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024). Maďarský projekt Denníka N Napunk bude v tejto dobe ešte dôležitejší. ]

Najvyšší ústavní činitelia dostali spravodajskú informáciu, že sa Rusi snažia ovplyvniť predčasné parlamentné voľby v prospech Smeru. V relácii Na telo s Michalom Kovačičom to vyhlásil exminister obrany Jaroslav Naď (zvolený za OĽaNO, dnes v strane Demokrati).

Naď dostal od moderátora politickej debaty otázku, či má obavy, že by voľby, ktoré sa budú konať 30. septembra, mohli byť manipulované.

Niekoľko posledných

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Demokrati

Jaroslav Naď

Smer

Vojna na Ukrajine

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie