Denník N

Týždňový newsfilter: Smer konšpiruje o manipulácii volieb, podľa Naďa zobral od Rusov peniaze práve na to

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Zahraničná služba Slovensko upozornila, že Rusi chcú ovplyvniť naše voľby. 2. Kto využije šancu od Borisa Kollára. 3. Monštruózne výmysly Roberta Fica.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Zahraničná služba Slovensko upozornila, že Rusi chcú ovplyvniť naše voľby 

Občan Slovenskej republiky si tento rok v Rusku prevzal peniaze pre Smer na manipulovanie volieb v jeho prospech. Boli o tom informovaní traja najvyšší ústavní činitelia a informáciu pochádzajúcu od zahraničnej služby dostal aj exminister obrany Jaroslav Naď.

Práve on o tom dnes prehovoril v relácii Markízy Na telo. Oproti nemu sedel volebný manažér Smeru a jej dlhoročný predstaviteľ Robert Kaliňák.

Smer spolu s Republikou už dlhší čas šíria fámy, že sa chystá falšovanie volieb, a upozorňujú na to, že hrozia manipulácie pri sčítavaní hlasov. Tento motív opakujú stále, hoci pozorovatelia zo zahraničia považujú slovenské voľby dlhodobo za férové.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Jaroslav Naď

Marian Kočner

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie