Denník N

Náhoda? Nemyslím

Foto – TASR/AP
Foto – TASR/AP

Cez reťaz vzájomne previazaných užívateľov sociálnej siete sa dostávam na Slobodné správy, kde anonymní autori píšu o príprave štátneho prevratu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Keď pred niekoľkými dňami náhle zomrel herec a hudobník Daniel Heriban, PhDr. Martin Jakubec, PhD., politik, mediálny expert, umelec, tieňový minister kultúry, interpret populárnych melodických šlágrov stredného kantilénového prúdu, kouč a motivátor, neúspešný kandidát na primátora Bratislavy a úspešný zabávač, prišiel s teóriou, že jeho smrť je dôsledkom teroru, ktorý na občanoch Slovenska páchala pred dvoma rokmi vláda, teda na následky vakcinácie proti covidu. Jakubec si všíma, že takýchto úmrtí pribúda, a to nemôže byť náhoda, karma dobieha tých, ktorí sa zaočkovať dali a očkovanie ešte aj propagovali. Dáva nám tri roky.

Preklikávam sa komentármi fanúšikov. Vysokoškolsky vzdelaná, v štátnej správe zamestnaná Jana píše: „Kto chce kam, nech ide tam.“ PhDr. et Mgr. Ivan Bielik, PhD., MPH, MHA, ktorý študoval na zdravotníckej univerzite, má jasno: „Propagoval smrť, ktorá si ho za odmenu vzala so sebou. Neprejavujem nijakú ľútosť. Nerobil to zadarmo!” Ani Ľudmile „ho neni debila lúto..bolo mu na srandu..ked zabili Lucanskeho..nech hnije v pekle“. Ľudmila by pokojne mohla byť aj troll. Ale kto to už dnes rozozná? 

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dnes píše

Texty múdrych ľudí, ktorých redakcia poprosila, aby pravidelne písali o tom, čo práve teraz považujú za dôležité, spôsobom, ktorý sa im zdá práve teraz najvhodnejší.

Komentáre

Teraz najčítanejšie