Denník N

Týždňový newsfilter: Fico a Matovič hrajú s Ódorom každý svoju škaredú hru

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Je v poriadku nepodporiť Ódorovu vládu, ale nie je v poriadku urobiť to ako Smer a OĽaNO. 2. Nový prieskum priblížil Danka k parlamentu, bola by to katastrofa. 3. Rázsochy – zlatý fond slovenských zlyhaní.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Je v poriadku nepodporiť Ódorovu vládu, ale nie je v poriadku urobiť to ako Smer a OĽaNO.

Počas celého týždňa sa predseda úradníckej vlády Ľudovít Ódor stretával s lídrami vybraných politických strán. O výsledku rokovaní podá informáciu v priebehu nadchádzajúceho týždňa. Je len minimálna šanca, že ním bude vyslovenie podpory v parlamente.

Ódor predstavil politikom tri svoje priority:

  • čerpanie eurofondov a peňazí z plánu obnovy;
  • boj s infláciou a cielená pomoc zraniteľným častiam obyvateľstva;
  • zabezpečenie pokojných volieb.

Ani jednému z troch bodov niet čo vytknúť, napriek tomu si obzvlášť dvaja politici dali záležať, aby si odmietnutie užili.

S kým sa Ódor stretol a aká bola reakcia:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Ľudovít Ódor / úradnícka vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

OĽaNO

Plán obnovy EÚ

Robert Fico

Smer

Zdravotníctvo

Komentáre

Teraz najčítanejšie