Denník N

Newsfilter: Zahraničný agent kričí chyťte zahraničných agentov

1. Ficove plány sú ako voda vyliata z Kachovskej priehrady. 2. Mnohí rodičia budú za učebnice platiť viac. 3. PS a Saska ukázali voličom svoje plány v školstve.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Ficove plány sú ako voda vyliata z Kachovskej priehrady

V Bratislave sa uskutočnilo stretnutie Bukureštskej deviatky, čo je skupina krajín z východného krídla NATO (Estónsko, Lotyšsko, Litva, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko). Zúčastnil sa ho aj generálny tajomník Severoatlantickej aliancie Jens Stoltenberg. Témou bola ruská vojna a pomoc Ukrajine, výsledkom spoločné stanovisko na jej podporu.

Stoltenberg sa stretol so Zuzanou Čaputovou aj s Ľudovítom Ódorom. S ním mal spoločnú tlačovú konferenciu. Pri jej sledovaní mohol mať divák pocit, že Slovensko je civilizovaná a mierumilovná krajina, pevne ukotvená v Európskej únii a NATO.

V úplne rovnakom čase však prebiehala aj tlačová konferencia strany Smer, na ktorej bol opäť raz hlavnou postavou arcidiabol George Soros a jeho domáca prisluhovačka Zuzana Čaputová.

Kváka ako malý Putin. Predseda spolku ohrozeného záujmom orgánov činných v trestnom konaní a kamuflovaného za politickú stranu zároveň oznámil, že chce presadiť zákon, ktorý označí za zahraničných agentov tie mimovládne organizácie, ktoré na svoju činnosť dostávajú peniaze aj zo zahraničia. Robert Fico tým odpisuje od Vladimira Putina, ktorý rovnakým spôsobom postupne zlikvidoval

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Progresívne Slovensko

Robert Fico

SaS

Školstvo

Vojna na Ukrajine

Voľby 2023

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie