Denník N

Newsfilter: Neznesiteľná ľahkosť podmienečných trestov Jána Slotu

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Slota zasahoval do nezávislosti súdu, dostal opäť podmienku. 2. Kollár oficiálne vyhlásil voľby. Čo to pre vás znamená. 3. Žilinka vypočul hlas internetu a zasahuje. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Slota zasahoval do nezávislosti súdu, dostal opäť podmienku 

Bývalý primátor Žiliny a predseda SNS Ján Slota má zázračnú schopnosť ustáť pre neho nepriaznivé okolnosti a situácie tak, že sa ho dotknú len minimálne. Ako by povedal klasik Ján Počiatek, je to úplný kráľ.

Slota prežil korupčné škandály spojené s privatizáciou za Mečiara, len minimálne ho zasiahlo to, že dvaja jeho ministerskí nominanti Igor Štefanov a Marian Janušek dostali vysoké tresty za nástenkový tender.

Ani v súkromí a po odchode z politiky nebol žiadne neviniatko. Podmienečne ho odsúdili za ohrozovanie mravnej výchovy mládeže, jazdu v opitosti či za pokus podplatiť svedkov nehody.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ján Slota

Maroš Žilinka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie