Denník N

Volebným lídrom Demokratov nemusí byť Heger, spomína sa Andrea Letanovská

Andrea Letanovská. Foto N - Tomáš Benedikovič
Andrea Letanovská. Foto N – Tomáš Benedikovič

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Už len do konca týždňa môžete podporiť  kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024). Maďarský projekt Denníka N Napunk bude v tejto dobe ešte dôležitejší. ]

Volebnou líderkou strany Demokrati, ktorej predsedom je bývalý premiér Eduard Heger, by sa mohla stať podpredsedníčka Andrea Letanovská.

Viacero zdrojov Denníku N potvrdilo, že v strane prebieha debata o tom, kto bude jednotkou kandidátky, a že to nemusí byť predseda Eduard Heger. O možnosti, že Demokratov povedie Andrea Letanovská, už v sobotu informoval aj Rádiožurnál Slovenského rozhlasu.

Verejne predstavitelia Demokratov tieto informácie nekomentujú a odkazujú na štvrtkovú tlačovú konferenciu, na ktorej chcú odštartovať kampaň a prísť so „zásadným vyhlásením“.

Demokrati

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrea Letanovská

Demokrati

Eduard Heger

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie