Denník N

Newsfilter: Demokratov povedie Letanovská, no nastupuje s obrovským hendikepom

Andrea Letanovská. Foto N - Tomáš Benedikovič
Andrea Letanovská. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Voliči sa najprv budú pýtať, kto to vlastne je. 2. JUDr. Vetrák obohacuje politickú kultúru. 3. Súsošie Cyrila, Metoda, Gorazda a Borisa bude. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Letanovská nastupuje s obrovským hendikepom

Volebnou líderkou Demokratov bude lekárka a krátko aj poslankyňa Andrea Letanovská. Tento krok možno hodnotiť ako odvážny, ale aj riskantný.

Prečo nie Heger? Najprv však pár slov o Eduardovi Hegerovi. Keď nedávny premiér nie je na čele kandidátky, zjavne ide o obavu, aby viac ľudí neodpudil, ako ich pritiahol. Stalo sa to Mikulášovi Dzurindovi i Robertovi Ficovi.

Hegerov problém môže spočívať v tom,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Demokrati

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

OĽaNO

Komentáre

Teraz najčítanejšie