Denník N

Kollára rozčuľujú otázky o fackách. So svojím riaditeľom SIS sa pustil do Richterovej (+ video)

Boris Kollár. Foto - TASR
Boris Kollár. Foto – TASR

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Predseda parlamentu a šéf Sme rodina Boris Kollár odmieta, že by bol násilník, keď fyzicky napadol svoju niekdajšiu partnerku Barboru Richterovú.

V piatok zvolal tlačovú besedu po tom, ako sa jeho prípadom zaoberal parlamentný výbor na kontrolu SIS.

Predsedu parlamentu rozčúlila otázka, prečo opakuje, že svoju vtedajšiu partnerku bil v záujme ochrany svojho malého syna.

Video: Ako ste chránili dieťa fackaním ženy? Kollára rozčuľujú otázky o jeho násilí

Prefackal som ju, aby som ochránil dieťa. Teraz zo mňa chcete spraviť odľuda

Kollár incident z vily v Miami v roku 2012 opisuje tak, že jeho vtedajšia partnerka Richterová hodila dieťa niekoľko metrov, on skontroloval, či je v poriadku, a potom jej v „zatemnení“ dal „pár faciek“. Podľa viacerých svedkov dieťa už vtedy v miestnosti nebolo.

„Chceli by ste to otočiť, že Kollár je násilník, ja tu nechodím z plezíru po krásnych dňoch len tak fackať ženy,“ povedal podráždene predseda parlamentu.

Potom odmietal odpovedať na otázky Denníka N,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Sme rodina

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie