Denník N

Newsfilter: Tibor Gašpar už robí v politike to, čo robil v polícii – ospravedlňuje zločin

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Bývalý policajný prezident si myslí, že prezidentka si za vyhrážky môže sama. 2. Muž, žena, muž, žena, muž, žena… PS si dalo záležať na symboloch. 3. Aláč zatiaľ v SIS nekončí.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Bývalý policajný prezident si myslí, že prezidentka si za vyhrážky môže sama

Polícia oznámila, že zadržala podozrivého z nebezpečného vyhrážania Zuzane Čaputovej a Jaroslavovi Naďovi. Išlo o akciu NAKA, podrobnosti nie sú známe. Vie sa len to, že predpoludním prebehla domová prehliadka. Policajti prehľadávali aj iné miesta, ktoré s činom súvisia.

Ohavnosti ubližujú. Ak majú policajti pravého, ide o povzbudivú správu. Z beztrestného vypisovania ohavností sa stal národný šport, ktorý reálne ubližuje nevinným ľuďom. Prispel aj k rozhodnutiu prezidentky neuchádzať sa o druhé funkčné obdobie v Prezidentskom paláci.

Neexistuje lepší dôkaz o nebezpečnosti fenoménu, než je práve príbeh najvyššej ústavnej činiteľky, ktorej vyhrážky anonymov otrávili život a vzali jej chuť pokračovať.

Nájdenie podozrivého páchateľa je

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Ľudovít Ódor

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Progresívne Slovensko

Robert Fico

Tibor Gašpar

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie