Denník N

Off the Ice: Hall ako „krstný otec“ budúceho kráľa NHL

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Kráľ môže byť len jeden! Ako Connor McDavid ovládol odovzdávanie cien NHL a v čom pripomína éru Wayna Gretzkého? Zaslúžil si Karlsson svoju tretiu Norris Trophy a má byť najlepší obranca ligy najmä strojom na body? Ako kouč gólmanov Bob Essensa zmenil Linusa Ullmarka a pomohol mu k prvej Vezina Trophy?

Vychoval Seattle zo svojej prvej draftovej voľby najkomplexnejšieho nováčika súťaže? Pritiahlo Chicago do tímu Taylora Halla, aby sa ich súčasná draftová jednotka mohla učiť od tej bývalej? Bude Nick Foligno osobným strážcom Connora Bedarda? Ktorý tím to riskne a potiahne na drafte ruského mladíka Matveja Mičkova? A kto a z akého miesta siahne po Daliborovi Dvorskom?

Na tieto otázky odpovedajú Palo Tehlár a Tomáš Hudák.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie