Denník N

Spomienka na Dana Heribana, sanitky pre Ukrajinu alebo hudba pre rastliny. Čo prinesie Pohoda 2023 v porovnaní s predošlými ročníkmi

Foto N - Vladimír Šimíček
Foto N – Vladimír Šimíček

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Posledné týždne pred začiatkom festivalu robia vždy dve veci – presťahujú sa na trenčianske letisko a urobia tam tlačovku s partnermi festivalu. Napriek obdobiu po pandémii a vojne proti Ukrajine ich majú viac než vlani a to je len jedna z odlišností.

Čím bude teda tento ročník Pohody špeciálny oproti predchádzajúcim?

Čo spája Pohodu s Rammsteinom

Keď sme sa prišli pozrieť na letisko v utorok, prípravné práce už boli oveľa ďalej než obvykle. Spoza vstupnej brány od Trenčína s veľkým čiernobielym logom festivalu, nazvanej trochu ošúchane Checkpoint Charlie, už bolo vidno veľké modré stany.

Súvisí to v prvom rade s tým, že Pohoda 2023 sa prvýkrát začína o ďalší deň skôr. V stredu 5. júla je sviatok a organizátori sa rozhodli, že pre dopravné obmedzenia súvisiace s rekonštrukciami ciest v Trenčíne otvoria

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Festival Pohoda

Hudba

Kultúra

Teraz najčítanejšie