Denník N

Newsfilter: Borisa Kollára podržali priatelia z OĽaNO a SaS

Boris Kollár. Foto - TASR
Boris Kollár. Foto – TASR

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič 

1. Nedotknuteľný

Boris Kollár, ktorý pred dvanástimi rokmi prefackal svoju partnerku a neustále opakuje, že by tak konal opäť, zostáva naďalej predsedom parlamentu.

Poslanci sa v utorok dvakrát neúspešne pokúsili otvoriť mimoriadnu schôdzu k jeho odvolávaniu, v oboch prípadoch chýbalo dostatok hlasov – v prvom sa prezentovalo 66, v druhom 71, pričom na otvorenie schôdze treba aspoň 76 poslancov.

Borisa Kollára podržali aj bývalí koaliční partneri – Igor Matovič a Richard Sulík.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Peter Pellegrini

Richard Sulík

Robert Fico

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie