Denník N

Podtatranský problém: Ako sa preklamať k pravde? (Tomáš Janovic)

Každodenných príkladov korupcie, podvodov a primitívnych či drzých klamstiev, vulgárnych a nehanebných vyjadrení je u nás neúrekom.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Pri písaní glosy do Denníka N hľadám pozitíva v súčasnej situácii na Slovensku. Málokedy sa mi to však darí, hoci sa nepovažujem za pesimistu. Chyba je zrejme v mojej naivite, keď si myslím, že niektoré absurdné, nebezpečné alebo tragikomické postoje a vyhlásenia našich politikov či iných verejných činiteľov sú už predsa len neakceptovateľné

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dnes píše

Texty múdrych ľudí, ktorých redakcia poprosila, aby pravidelne písali o tom, čo práve teraz považujú za dôležité, spôsobom, ktorý sa im zdá práve teraz najvhodnejší.

Komentáre

Teraz najčítanejšie