Denník N

Off the ice: Gáboríka zvažovali Islanders ako jednotku draftu

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Po drafte je každý prorokom. Čo znamená 10. miesto pre Dalibora Dvorského a uvidíme ho v drese St. Louis už v budúcej sezóne? Dočkáme sa s Honzekom v Calgary slovenského útoku v NHL? Čo presvedčilo Philadelphiu siahnuť po Matvejovi Mičkovovi? Ráta Columbus s Adamom Fantillim ako s hotovým hráčom už od októbra? Ktorý Slovák draftovaný ako 13. celkovo si nikdy nezahral v NHL?

Mohol byť Marián Gáborík prvou slovenskou jednotkou draftu? Ako si spomína na moment, keď 24. júna 2000 zaznelo v Calgary jeho meno z miesta číslo 3? Čo musel zmeniť na svojej hre, aby dostal šancu od prvého zápasu, a ako si spomína na premiérovú sezónu Wild s tromi Slovákmi v klube?

Prečo je miesto pod platovým stropom dnes najcenenejšou komoditou v NHL? Končí sa éra prestrelených dlhoročných megakontraktov? A o čom svedčia jednoročné zmluvy hráčov ako Bertuzzi, Klinberg, Wheeler či Quick?

Rozprávajú sa Tomáš Hudák a Palo Tehlár.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie