Denník N

Newsfilter: Tento cirkus tu nemusel byť až do septembra

1. Dve schôdze odsúdené na neúspech a ďalšie trapasy 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh 

1. Dve schôdze odsúdené na neúspech a ďalšie trapasy 

To, že sa v piatok nepodarilo otvoriť ani jednu z mimoriadnych parlamentných schôdzí – prvá mala byť o kompenzáciách za zvýšené náklady za energie pre samosprávy, druhá o situácii v polícii a na ministerstve vnútra, už asi málokoho prekvapilo.

Poslanecký zbor ich skúsi otvoriť ešte zajtra, ale buďme realisti – čo už od tejto zostavy očakávať v sobotu ráno?

Z mimoriadnych schôdzí sa však môže tešiť súkromná firma, ktorá NR SR prenajala hlasovacie zariadenie, lebo to parlamentné sa inovuje.

Predseda Demokratov Eduard Heger dnes prišiel s objavnou myšlienkou, že tieto schôdze Smer (pridali sa aj tarabovci) zvoláva, aby vyvolával chaos a robil si kampaň.

Vecne má Heger iste pravdu. Prvá

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Fico

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie