Denník N

Prečo sú vo futbalovom Slovane veci tak, jak sú?

Foto - tasr/Martin Baumann
Foto – tasr/Martin Baumann

Slovan je iba prostriedkom na nasýtenie nesmierneho ega Ivana Kmotríka mladšieho.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Otázku, prečo sú veci tak, jak sú, už pred rokmi, ešte v kamennej dobe internetu, zodpovedal Rado Ondřejíček. Ten vo svojej odpovedi Igorovi Timkovi skonštatoval, že veci sú tak, jak sú, lebo keby boli inak, tak by neboli tak, jak sú, ale boli by inak.

Vtedy však svet a najmä internet ešte nepoznal Ivana Kmotríka mladšieho, generálneho riaditeľa futbalového Slovana. To, že ho dnes poznáme, je pre Slovan škoda, ale pre nás ostatných skvelá zábava.

Samozrejme, o Ivanovi Kmotríkovi mladšom máme dostatok informácií, rovnako ako o Ivanovi Kmotríkovi staršom. Zodpovedne a na základe empirických dôkazov môžeme teda povedať, že Ivan mladší je synom svojho otca, a tým je povedané úplne všetko.

Netreba hneď spomínať na to, ako Ivan Kmotrík mladší pred fanúšikmi Slovana hajloval, hoci to bol symptomatický moment. Aj bez toho vieme, že nie je veľmi inteligentný a nemá ani bohvieakú úroveň. Ak by nebol synom svojho otca, tak by neriadil ani dopravu na križovatke.

Ani to však nie je všetko. Celý Ivan Kmotrík mladší je o Ivanovi Kmotríkovi mladšom. A aj celý Slovan Bratislava je o Ivanovi Kmotríkovi mladšom. Bežne sa hovorí, že žiadny

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dnes píše

Texty múdrych ľudí, ktorých redakcia poprosila, aby pravidelne písali o tom, čo práve teraz považujú za dôležité, spôsobom, ktorý sa im zdá práve teraz najvhodnejší.

Komentáre, Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie