Denník N

Čerešne Lake sú skolaudované. Teraz sa dá dostať k bývaniu ešte o 15% výhodnejšie

Čerešne v Dúbravke sa rozrastajú – ponúkajú bývanie s unikátnou lagúnou a blízko prírody. Zdroj: ITB Development
Čerešne v Dúbravke sa rozrastajú – ponúkajú bývanie s unikátnou lagúnou a blízko prírody. Zdroj: ITB Development

Projekt Čerešne v Bratislave sa rozrastá. Po úspešne vypredanej a obývanej prvej etape projektu vyrástlo v dúbravských Poliankach 6 bytových domov Čerešne Lake, ktoré spoločne prinášajú do lokality bývanie pre 240 rodín. Viac ako 85 % nových bytov už má svojich majiteľov. Záujemcovia o ešte voľné byty ich môžu získať výhodnejšie až o 15 %.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Druhú etapu projektu Čerešne tvoria jeden až štvorizbové byty v štandardnom vyhotovení,  pričom v prípade developera projektu ITB Development to znamená v porovnaní s inými projektmi na trhu nadštandardné vybavenie bytov ako drevené podlahy, či kvalitná značková sanita.

Bytové domy Čerešne Lake prinášajú bývanie pre 240 rodín. Zdroj: ITB Development

Byty ihneď k nasťahovaniu

Súčasťou bývania Čerešne Lake sú aj 5-izbové mezonety s veľkorysými výmerami od 169 metrov štvorcových a v ponuke sú aj dva vzorové, kompletne zariadené byty, pripravené na nasťahovanie bez zbytočných starostí s výberom interiéru, dopravou a montážou nábytku.

Predaných máme už viac ako 85 % bytov tejto etapy. Pre byty tejto etapy, rovnako ako pre celú aktuálne dostupnú ponuku Čerešní platí cenové zvýhodnenie až do 15 %. Čas na kúpu nehnuteľnosti je teraz preto veľmi priaznivý,“ upresňuje Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development.

Záujemcovia o voľné byty ich môžu získať výhodnejšie až o 15 %. Zdroj: ITB Development

Plne vybavená lokalita = spokojná komunita

Projekt Čerešne netvoria len byty, jeho neodmysliteľnou súčasťou sú vnútrobloky medzi jednotlivými obytnými domami. Tie ponúkajú obyvateľom rôzne funkcie – komunitné záhradky, detské ihriská, priestor na workout, dráhy pre kočíky, a to všetko v súkromnom a bezpečnom priestore. Práve dôraz na život v komunite a kvalitu trávenia voľného času sú atribúty, ktoré spájajú všetky rezidenčné projekty developera Čerešní.

Druhá, čerstvo skolaudovaná etapa Čerešne Lake priniesla spolu hneď 3 vnútrobloky, ktoré dotvárajú detské ihriská pre menšie aj staršie deti, petangové ihrisko a pobytové schody. Meno celej druhej etape dala unikátna vodná lagúna s ležadlami, ktorá už dnes slúži obyvateľom Čerešní ako miesto na stretnutia a osviežujúci odpočinok.

Developer pri kúpe bytov z 3. etapy Čerešní ponúka aj ďalší benefit navyše – garantovanú výšku hypotekárnej splátky. Zdroj: ITB Development

Aktívny život v Čerešniach presahuje brány vnútrobloku

Na podporu komunitného života realizuje developer aj pravidelné podujatia pre obyvateľov Čerešní. Funkčné cvičenie pre dospelých a kreatívne dielničky pre deti doplnia počas letných mesiacov čitárne pre deti, cestovateľské premietanie a divadielko pre deti a nechýbajú ani swapy, workshopy či tréningy počas roka.

Čerešne rastú aj ďalej, ponúkajú aj zvýhodnenie na hypotekárnu splátku

Začiatkom roka spustil developer Čerešní predaj ďalšej, v poradí tretej etapy s názvom Čerešne Residence. Tá v tejto lokalite ponúkne 260 bytov rôznych výmer s opäť povýšeným štandardom, ktorý prinesie okrem iného aj stropné chladenie. Výstavba tejto etapy odštartuje ešte tento rok. Developer pri kúpe bytov z 3. etapy Čerešní ponúka zároveň ďalší benefit navyše – tzv. „Garantovanú hypotéku 1,49 %“. Ide o výhodu, vďaka ktorej bude klient znášať náklady na jednotlivé splátky hypotéky ako pri úrovni sadzby 1,49 % po dobu dvoch rokov, a to až do roku 2028.

Viac informácií je dispozícii na stránke https://www.ceresne.sk.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Bývanie a záhrada, Slovensko

Teraz najčítanejšie