Denník N

Ez van, ezt kell szeretni

Keby bola strana rozumných anjelských bytostí, určite by som vám poradil, aby ste ich volili.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Slovenské voľby cez Roberta Fica posilnili vplyv Viktora Orbána v regióne. Maďarský projekt Denníka N Napunk bude ešte dôležitejší a zachránia ho len predplatitelia, ktorých zatiaľ nie je dosť. Podporte kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024).]

Rád by som napísal niečo povzbudzujúce, ale nejde mi. Vybral som jediné, čo sa dalo, dal to do obálky, odnesiem na poštu a bude. Podľa všetkého bude opäť raz horšie, ale čo už narobíme. Už sa nedá utešovať ani tým, že nie je vojna.

Ale ani vo vojne neprestávajú fungovať základné ľudské vlastnosti – hlúposť a chamtivosť. A tak máme pestrý súbor malých straničiek, ktoré sa ani zaboha nevzdajú nádeje, že by mohlo vydať na tri percentá a oni by si mohli odniesť domov peniažky od štátu.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie