Denník N

Mazurek chce opäť robiť poriadok v osadách. O obce, kde pred štyrmi rokmi pochodoval, sa už nezaujímal

Milan Uhrík a Milan Mazurek na demonštrácii pred Prezidentským palácom v sobotu 12. decembra 2020, v čase, keď sa nemocnice už vo veľkom plnili covidovými pacientmi. Foto - FB Milana Uhríka
Milan Uhrík a Milan Mazurek na demonštrácii pred Prezidentským palácom v sobotu 12. decembra 2020, v čase, keď sa nemocnice už vo veľkom plnili covidovými pacientmi. Foto – FB Milana Uhríka

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Členovia hnutia Republika pokračujú v tom, čo sa naučili u bývalého „vodcu“ Mariana Kotlebu v ĽSNS. Podpredseda hnutia Milan Mazurek v kampani zdôrazňuje, že chce presadiť zákon a poriadok, a to „v mestách aj v osadách“.

„Nelegálne osady sa rozširujú ako huby po daždi a všetky vlády do nich nalievali nekonečné miliardy bez akéhokoľvek výsledku,“ tvrdí Mazurek na Facebooku a kritizuje, že vlády tvrdšie nepostihujú kriminalitu v osadách.

Oproti minulosti, keď bol členom Kotlebovej ĽSNS, o Rómoch a osadách hovorí

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Republika

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie