Denník N

Newsfilter: Čo by ste mali vedieť o vzťahu Tódová a Záleská

1. Tódová a Záleská.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

 Neodkladajte svoje sny, vaše raz je teraz. Začnite podnikať s Tatra bankou.


Správy vybrala a komentovala Monika Tódová

1. Tódová a Záleská

Už včera sa mi zdalo, že udalosťou dňa nie je to, o čom som písala v Newsfiltri: že Kočnera neprepustia z väzenia, že Kaliňák dostal od Žilinku a spol. paragraf 363 alebo že diaľničné mýto je stále jeden veľký tunel.

Všetky dezinformačné weby rozoberali len jednu vec – vzťah novinárky a sudkyne. Teda môj a Pamely Záleskej. Večer k tomu ešte Robert Fico nahral nechutné homofóbne video.

Názor na to mali aj ľudia, ktorí nepodliehajú dezinformačnej scéne, a viacerí ho aj prejavili na sociálnych sieťach. Nečítala som všetko, nevidela som všetky videá. Ani dnes nepovažujem samu seba za udalosť dňa, ale považujem za dôležité k tomu niečo napísať.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie