Denník N

Newsfilter: Tibor Gašpar opäť poslúži Robertovi Ficovi, tentoraz ako magnet na ďalšie hlasy

Zdroj: Facebook Tibora Gašpara
Zdroj: Facebook Tibora Gašpara

1. Po Očistci prišiel Ezechiel. 2. Ako reagovali strany.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

 Neodkladajte svoje sny, vaše raz je teraz. Začnite podnikať s Tatra bankou.


Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh 

1. Po Očistci prišiel Ezechiel 

Policajná akcia, pri ktorej zadržali bývalého policajného prezidenta, dnes deviatku na kandidátke Smeru Tibora Gašpara, bývalého vyšetrovateľa NAKA Romana Stahla, a obvinili Norberta Bödöra (ten sa zdržiava v zahraničí), bola nazvaná po starozákonnom prorokovi Ezechielovi. Ten z babylonského exilu šíril drsné až apokalyptické proroctvá o skaze Jeruzalema a Judey.

Zúrivosť a silné slová, ktoré nikoho nenechali na pochybách, že sa deje čosi veľké, do celej akcie vniesol aj Smer a hlavne jeho predseda Robert Fico. „Toto je oficiálny útok oficiálnej štátnej moci na politickú opozíciu, čo je nevídané,” tvrdil Fico.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

Tibor Gašpar

Komentáre

Teraz najčítanejšie